Krása


Pokožka je největším tělesným orgánem. Váží přibližně 2 až 4 kilogramy a pokrývá zhruba jeden až dva metry čtvereční a každých sedm až deset týdnů se kompletně obnovuje. Denně je z pokožky odstraněno přibližně pět miliónů odumřelých kožních buněk. Pokožka odráží zdravotní stav vašeho organismu a jeho biologický věk.Většina žen, ale i mužů chápe, že pokud chtějí mít zdravou a krásnou pleť bez zbytečných vrásek, je potřeba o ni pravidelně pečovat.

Pro krásu pleti není nejdůležitější to, co na ni dáte, ale co pro ni uděláte. Díky našemu návodu zjistíte, jak se o pleť starat v jednotlivých částech dne. Naše mnoholetá zkušenost s poradenstvím v péči o pleť nám dává jistotu, že vždy existuje cesta ke krásné a zdravé pleti. Absolvujte naši Instruktáž péče o pleť, kdy se velmi příjemnou formou naučíte, jak o sebe pečovat, aby Vaše pleť byla krásnější. V poradenství je zahrnuta nejen analýza typu pleti, ale také praktická ukázka hloubkového vyčištění pleti speciální maskou, která je zodpovědná za detoxikaci dermisové části pokožky. Dále klienta naučíme, jak svou pleť správně a důkladně čistit, dostatečně hydratovat, vyživovat a chránit, aby bylo dosaženo viditelného zlepšení stavu pokožky už při prvním ošetření. Velmi důležitou součástí minikurzu jsou také informace související se zdravím pleti jako je diagnostika obličeje, pitný režim, práce střevního systému, vylučování atd.

Objevte tajemství krásné a zdravé pleti…

ZMĚNA JE ŽIVOT!

Změňte svůj image! Poradíme Vám, jak na to!!! Jak zvýšit Vaše sebevědomí a zdůraznit Vaše přednosti. Jaký jste barevný typ a jaké volit barvy, Váš styl oblékání včetně doplňků, kde je důležité do Vašeho vzhledu investovat, kde lze na vzhledu šetřit, jak se líčit, Váš účes, vč.barevné typologie a karty Vašich barev. Dokážeme vylepšit nebo změnit Váš image! To vše Vám pomůže v osobním i pracovním životě!

Naše výsledky mluví samy za sebe…

objevte-svou-image-2015

Letáček stahujte zde