Pohyb


FIT KLUB

EFEKTIVNÍ A ZÁBAVNÉ CVIČENÍ PODPOŘENÉ VÝŽIVOU

Hýbejte se pod vedením fitness trenéra a výživového poradce!


FIT KLUB Vítězná

každé pondělí a středu v 18:30 hod. ve SportCentru Vítězná Kocléřov 20, 54 462 Vítězná


FIT KLUB SVITAVY

Čtvrtek 16.30- 17.30 hod Pavlovova 1423/4, 568 02 Svitavy


FIT KLUB ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Pondělí, Sloupnice – sokolovna v 18:00-19:00

Úterý, Vrbice – hospoda v 17:30-18:30

Úterý, České Heřmanice – předsálí KD v 18:20-19:20

Čtvrtek, České Heřmanice – předsálí KD v 18:00-19:00

Čtvrtek, Sloupnice – tělocvična za školou v 18:30-19:30

Pátek, Běstovice v 17:30-18:30

Neděle, Cerekvice nad Loučnou – škola v 18:00-19:00

Trenér Katka Polanská, tel.:776 128 650


FIT KLUB Brno

PROVOZOVNA FIT-ANGEL

TĚŠÍME SE NA VÁS

AKCEPTUJEME

ActivePass sodexo


Dlouhodobý sportovní výkon a regenerace po výkonu bez vhodné výživy nejsou možné. Je to místo, kde se dá udělat hodně chyb, ale také hodně úspěšného. Buďte těmi úspěšnými. Nechte si poradit a poznejte skutečný rozdíl a kvalitu. Ať už jste závodní či rekreační sportovec, optimalizujeme a navrhneme Vám sportovní výživu šitou přímo na míru. Poradíme o glykemickém indexu, sacharidové náloži, metabolickém oknu, stimulaci a nárůstu svalové hmoty, hydrataci, ale i se sestavením tréninkového plánu a jak zefektivnit dobu regenerace.

ZDRAVÁ ZÁDA

Lekce je zaměřena na kompenzaci svalových problémů, které mohou způsobovat bolesti zad. Kombinuje prvky jógy, rehabilitačních cvičení a posilovacích cviků.

Tai-chi

Čínské cvičení a bojové umění Tai-chi patří k vnitřním stylům bojových umění a rozvíjí tzv. vnitřní sílu. Propojuje šaolinské bojové myšlenky s taoistickými myšlenkami měkkosti, ústupu a nenásilí.Tai-chi pomáhá obnovit a udržet přirozené zdraví, protahuje, posiluje a uvolňuje celé tělo, je vhodným nástrojem pro zvládání stresu a je to také jemné pomalé cvičení, které vyhovuje lidem každého věku, včetně seniorů.

Jóga

Jóga je označení pro fyzickou, mentální a spirituální disciplínu, která má kořeny ve staré Indii. Původně je vlastně filozofií a její různé formy nalezneme v Hinduismu, Budhismu, Jainismu a Sikhismu. Jóga je tedy mnohem komplexnější pojem než jen fyzické cvičení. Uvolnění těla a ztišení mysli nám dává prostor k regeneraci. Naše lekce je max. pro 10 cvičících a je vhodná pro kohokoliv, pokročilé i začátečníky.

FIT KLUB ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Cvičení zaměřené na posílení celého těla a celkovou kondici. Cvičíme kardio, posilujeme hluboký stabilizační systém těla – CORE, občas se zapotíme u TABATY nebo při kruhovém tréninku. Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie, cvičíme lehčí i těžší varianty cviků. Nicméně starší dámy mohou využít pomalejšího cvičení ve čtvrtek ve Sloupnici.

Trenéři

Petra

Petra

Zdeněk

Zdeněk

Dana

Dana

Kateřina

Katka

Radovan

Radovan